EN TR
Kurumsal
Firma Profili
Özde makine 1995 yılında Cengiz Polat tarafın dan kurulmuştur. Özde makine kuruluşundan günümüze geçen süreç içerisinde zengin imalat çeşit leriyle yerli ve yabancı bir çok sektöre hizmetiyle gözetilen hedeflerin çok üstüne çıkmıştır.

Geçen 21 yılın bize verdiği tercübe ve birikimlerle siz müşterilerden gelen talep ve istekler üzerine geçen 21 yılı dolayısıyla özde makine olarak zengin olan imalat çeşitlerimizi yeni geliştirmiş olduğumuz modellerle daha da zenginleştirdik.

Geliştirmiş olduğumuz yeni modellerimiz kullanılması en kolay sistemlerle dizayn edilmiştir. Makinelerimizde kullanılan malzemeler dünya normlarına uygun olarak seçilir. Temel ilkemiz müşteri memnuniyetidir. Hedefimiz (kalite den taviz vermeden ) ekonomik ürün sunmaktır.

Müşteri memnuniyetini göz önüne alarak yoğunlaştığımız imalatlar dışında siz müşteriden gelen istek ve talepleri en iyi şekilde değerlendirerek (özel imalatlarda) hatasız kaliteli uygunluk ilkelerine uyarak siz müşterilerimizi memnun etmek en büyük temennimizdir.